nowości

Świetna wiadomość – rozwijamy się! Dla dzieci z gminy Polkowice poszerzamy naszą ofertę. I cały czas zupełnie za darmo 🙂

Dotychczas Uniwersytet Dziecięcy UJW organizował dla młodych studentów warsztaty, wykłady i wycieczki, które umożliwiały kontakt z nauką inną niż w szkole oraz z nietuzinkowymi ludźmi, prawdziwymi pasjonatami swojego fachu.

dziecko w goglach robi doświadczenie

Od dziś mali naukowcy stają się ODKRYWCAMI – słuchaczami bloku, jaki stworzyliśmy dla Uniwersytetu Dziecięcego UJW. I jak dotąd spotkania będą odbywać się w formie zjazdów w sobotę, raz-dwa razy w miesiącu.

Teraz będziemy zachęcać również do ambitnej nauki języków obcych i matematyki!

na zdjęciu uliczka z flagami różnych państw

JĘZYKOWCY będą wręcz otoczeni językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim. Tu zaproponujemy tylko aktywne formy nauczania, rozmaite materiały dydaktyczne, narzędzia interaktywne i multimedialne. Zajęcia z lektorem będą przeprowadzane raz w tygodniu w dni powszednie. Ale podnosimy poprzeczkę – Językowcy każdego dnia będą mieli styczność z językiem.

Codzienny kontakt z językiem za pomocą nowoczesnych metod będzie wyzwaniem dla każdego dziecka, które chcę na prawdę skutecznie posługiwać się językiem obcym. Indywidualna ścieżka nauczania pozwoli osiągnąć sukces! Najlepszym zagwarantujemy przystąpienie do egzaminu na międzynarodowym certyfikatem Cambridge, Fit in Deutsch oraz TRKI. To jest możliwe z Uniwersytetem Dziecięcym UJW!

MATMALAND zaspokoi ambicje dociekliwych małych matematyków. Cotygodniowe warsztaty poprzez zabawę. Zero podręczników. Innowacyjne materiały dydaktyczne. To wszystko sprawi, że dryg do matematyki przerodzi się w pasję do nauk ścisłych. Będziemy się spotykać w dni powszednie w siedzibie naszej Uczelni.

zdjęcie kostki Rubika

Rekrutacja do wszystkich modułów już wkrótce. Niebawem ukaże się informacja dotycząca szczegółów.