Uniwersytet dziecięcy w Polkowicach!

W marcu rozpoczną się zajęcia na Uniwersytecie Dziecięcym UJW. Będą one skierowane do uczniów szkół podstawowych z terenu Gminy Polkowice

Dzięki finansowaniu projektu z budżetu Polkowic oferta będzie skierowana do wszystkich zainteresowanych młodych mieszkańców Gminy, spełniających wstępne kryteria wiekowe. Dziś możemy powiedzieć, że sprawdziła się prowadzona przy UJW Dziecięca Akademia Języka Angielskiego – mówi dr Włodzimierz Olszewski, rektor UJW. – Zajęcia w Uniwersytecie Dziecięcym uruchomimy od marca. Dzieci ze szczególnymi zainteresowaniami będą mogły realizować w nim swoje pasje. Chcielibyśmy także dążyć do wyławiania talentów – dodaje rektor.
Pierwsze zajęcia w Uniwersytecie planowane są na początku marca. Podczas sobotnich spotkań, od marca do czerwca i od września do stycznia, będą się odbywały atrakcyjne wykłady prowadzone przez ciekawe osoby oraz zajęcia warsztatowe w grupach. Raz w semestrze planowana jest wycieczka edukacyjna.

Korzystanie z oferty Uniwersytetu będzie nieodpłatne, konieczne będzie jednak zapisanie dziecka na zajęcia poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie. Rekrutacja trwać będzie od 13 do 22 lutego 2017 r. lub do wyczerpania limitu miejsc. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Więcej szczegółów niebawem!