Zdjęcia, zdjęcia i ważne informacje :)

GALERII zamieściliśmy zdjęcia z ostatniego zjazdu pierwszego semestru 2019 r. Możecie też zobaczyć fotorelację z edukacyjnej wyprawy uczestników Uniwersytetu dziecięcego do kopalni węgla kamiennego, która odbyła się 8 czerwca br.

Przypominamy, że nasz uniwersytet działa w układzie roku kalendarzowego (nie szkolnego), co oznacza, że ostatni zjazd tego roku odbędzie się dopiero w grudniu 2019. Wszystkie dzieci, które uczęszczały regularnie na zajęcia w pierwszej połowie roku, miło nam będzie zobaczyć we wrześniu. Uczestnicy, którzy opuścili zbyt wiele zajęć, zgodnie z regulaminem mogą zostać skreśleni z listy słuchaczy – rodzice lub opiekunowie prawni zostaną o tym poinformowani drogą e-mailową.

W drugiej połowie września (najprawdopodobniej 21.09.19r.) odbędzie się druga w tym roku wycieczka edukacyjna. O szczegółach powiadomimy pod koniec sierpnia e-mailem, jednak już teraz informujemy, że wszyscy uczestnicy tego wyjazdu będą musieli posiadać ważne paszporty lub dowody osobiste (przewidujemy wycieczkę do naszych sąsiadów tj. do Czech).

ŻYCZYMY PIĘKNYCH I BEZPIECZNYCH WAKACJI!