Inauguracja Uniwersytetu już 4 marca br.

Mamy świetną informację – pierwszy wykład na Uniwersytecie Dziecięcym zbliża się wielkimi krokami! Poznajecie Pana ze zdjęcia? Tak, tak, to Ten Człowiek z telewizji – Szymon Hołownia będzie naszym gościem podczas inauguracji. Co więcej, będzie nie tylko gościem, będzie także naszym pierwszym wykładowcą! 4 marca zagości w murach Uczelni Jana Wyżykowskiego z wykładem inauguracyjnym „Jak naprawić świat, gdy ma się 10 lat?”. My nie możemy się doczekać!

Szymon Hołownia to osoba, której na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzieci znają go przede wszystkim z popularnego show telewizyjnego „Mam talent”, dorośli natomiast czytają jego książki i felietony w prasie. To znany dziennikarz i publicysta, który współpracuje z telewizją TVN. Jest dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press oraz laureatem Dziennikarskiej Nagrody Ślad. To także zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Po wykładzie słuchacze Uniwersytetu Dziecięcego UJW otrzymają swoje pierwsze wpisy – zaliczenia do indeksów. Będzie także możliwość zakupu książek z dedykacją Szymona Hołowni.

Szymon przyjedzie do nas z Agencji Mówców, niesztampowej agencji prowadzącej motywujące „power speeche“, fachowe wykłady- wsparcie dla biznesu, rozrywkowe „celebrity talks“ oraz inne, unikalne formy wystąpień najlepszych mówców w Polsce. Agencja współpracującej m.in. z Dorotą Wellman, Jurkiem Owsiakiem, Krzysztofem Hołowczycem czy Mateuszem Kusznierewiczem. Ambasadorem agencji jest Marcin Prokop. 20 maja br. Mówców będzie można posłuchać na konferencji w Poznaniu – polecamy!