kolorowy napis online learning

Warsztaty online

Drodzy, zdolni studenci Uniwersytetu Dziecięcego UJW!

Nauczanie zdalne już nie jest dla Was żadną nowością. Postanowiliśmy NIE REZYGNOWAĆ z umożliwienia Wam spotykań z pasjonatami nauki. Już 14 listopada od 10:00 do 14:00 będziecie mogli nawiązać połączenie z propagatorami wiedzy. Prowadzący przygotowali dla Was różne materiały pomocnicze, które później, jeszcze przed zajęciami, można odebrać w uczelni. O tym, jak dołączyć do spotkań, dowiecie się niebawem. Każdy rodzic dostanie na e-maila szczegółowe informacje dotyczące warsztatów. Do zobaczenia! Bądźcie ZDROWI 🙂

płaczące emotikony w pudełku

WYCIECZKA 17 października ODWOŁANA

Wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie oraz wsi bocianów Niedźwiedzice, która zaplanowana była na 17.10.2020 r., niestety nie odbędzie się z powodu pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej.

Najbliższe zaplanowane terminy spotkania młodych studentów Uniwersytetu Dziecięcego UJW 14 listopada oraz 28 listopada, na razie stoją pod znakiem zapytania. O szczegółach będziemy Państwa informować na bieżąco.

torby bawełniane z logo UJW

Rozegrani i proekologiczni

Za nami kolejny zjazd młodych studentów. Ponownie przekonaliśmy się, że fascynujące doświadczenia można przeprowadzić w domu wykorzystując rzeczy, które mamy w kuchni czy swoim pokoju. Dzięki Niezwykłym właściwościom zwykłych substancji straszyliśmy „łapą Frankensteina”, wkładaliśmy jajko do butelki i puszczaliśmy rakietę zrobioną z butelki plastikowej.

Czytaj dalej „Rozegrani i proekologiczni”