inauguracja 2020

Już 7 marca o godzinie 11.00 uroczyście otworzymy kolejny rok niezapomnianych doświadczeń i fascynujących odkryć naukowych. Tego dnia młodzi naukowcy wraz z rodzicami spotkają się z Karolem Wójcickim – pasjonatem i fotografem nocnego nieba, popularyzatorem astronomii, dziennikarzem naukowym, prezenterem telewizyjnym. Nasz gość specjalny jest również twórcą największego w Polsce astronomicznego fanpage „Z głową w gwiazdach” na Facebooku.

Czytaj dalej

LISTA REZERWOWA

DZIŚ o godzinie 10:00 udostępnimy formularz zgłoszeniowy dla chętnych zapisać się na listę rezerwową uczestników Uniwersytetu Dziecięcego UJW.

UWAGA! Formularz zgłoszeniowy pojawi się w zakładce Rekrutacja punktualnie o 10:00, natomiast ważne jest, żeby stronę ODŚWIEŻAĆ! Przypominamy również, że NIE PRZYJMUJEMY zgłoszeń telefonicznych ani mailowych.

ZAKOŃCZENIE ROKU 2019

Najmłodsi studenci naszej Uczelni uroczyście zakończyli rok nauki na Uniwersytecie Dziecięcym UJW. Pod czas ceremonii wręczenia dyplomów oraz upominków dzieci miały również okazję poznać właściwości ciekłego azotu. Pokaz chemiczny odbył się za sprawą popularyzatora nauk przyrodniczych Mateusza Stockiego. Fundatorem nagród oraz wszystkich zajęć i pokazów Uniwersytetu Dziecięcego UJW jest Gmina Polkowice. Dziękujemy za piękne uśmiechy i aktywny udział!

Więcej zdjęć tutaj