Polkowicki Festiwal Nauki – działo się w UJW!!!

13 czerwca 2018 r., po raz drugi w historii Uczelni Jana Wyżykowskiego, odbył się Polkowicki Festiwal Nauki. Do udziału zaprosiliśmy uczniów polkowickich szkół podstawowych. Tak jak w roku ubiegłym zainteresowanie było ogromne – w murach UJW gościliśmy ponad 850 uczniów z 52 klas! Były maluszki z I i II klas podstawówki a także młodzież z II i III klas wygaszanych gimnazjów. Dziękujemy, że tak tłumnie nas odwiedziliście!

Czytaj dalej „Polkowicki Festiwal Nauki – działo się w UJW!!!”

23 czerwca zajęcia zgodnie z planem!

Wiemy, że wszyscy marzycie już o wakacjach, ale wierzymy, że 23 czerwca zgodnie z harmonogramem zjazdów stawicie się tłumnie na ostatnim studenckim zjeździe 🙂

13 czerwca organizujemy po raz drugi w UJW Polkowicki Festiwal Nauki – jest to ogromne wyzwanie dla naszego zespołu, gdyż będziemy gościć całe tłumy uczniów z polkowickich podstawówek i ostatnich klas gimnazjów, dlatego prosimy o cierpliwość w kwestii szczegółowego planu zajęć na 23 czerwca. Pewne jest, że wszyscy uczestnicy Uniwersytetu (I i II rok) wezmą udział w wykładzie z zakresu bezpieczeństwa i w warsztatach – plan zajęć niebawem. 

Aktualizacja: wykład rozpocznie się o g. 9:30 w sali A407 (oba roczniki). Warsztaty na I roku w godz. 10:30-13:30, warsztaty na II roku w godz. 10:30-14:10.

Plan zajęć I roku – sprawdź.

Plan zajęć II roku – sprawdź.