Inauguracja 2018 za nami

24 lutego 2018 r. spotkaliśmy się w Uczelni Jana Wyżykowskiego  aby zainaugurować kolejny rok działania Uniwersytetu Dziecięcego. Mali słuchacze pierwszego roku odebrali swoje indeksy i wspólnie ze starszymi kolegami wysłuchali wykładu inauguracyjnego pt. Jak odkryć swój talent i jak skutecznie go rozwijać?, który wygłosił znany i lubiany aktor Tomasz Karolak. Pan Tomasz opowiedział dzieciom m.in. o początkach swojej kariery, o wyborach, których musiał dokonać, aby być w tym miejscu, w którym jest dzisiaj, o determinacji i dążeniu do celów. Podczas swojej prelekcji podkreślał jak ważna w byciu aktorem jest wyobraźnia i że najlepiej ją rozwija czytanie książek i sztuka.  Czytaj dalej „Inauguracja 2018 za nami”

Dyplomy wręczone!

1 lutego słuchacze Uniwersytetu dziecięcego UJW odebrali dyplomy ukończenia I roku. Było dużo śmiechu, wspomnień i radości z otrzymanych upominków. W uroczystości dzieciom towarzyszyli rodzice i bliscy. Gratulacje złożyli: w imieniu Burmistrza Polkowic – Wiesława Wabika, Z-za burmistrza, Pani Renata Dembek oraz w imieniu władz Uczelni dr Dariusz Zając – Kanclerz UJW. Czytaj dalej „Dyplomy wręczone!”

Inauguracja 2018

24 lutego ruszamy z kolejnym rokiem na Uniwersytecie dziecięcym UJW 🙂 Uroczysta Inauguracja odbędzie się o godzinie 13:00 w budynku Uczelni Jana Wyżykowskiego w sali B107. W uroczystości wezmą udział słuchacze I i II roku. Wykład inauguracyjny pt. Jak odkryć swój talent i skutecznie go rozwijać? wygłosi Tomasz Karolak – aktor teatralny, telewizyjny i filmowy – człowiek, którego nikomu nie trzeba chyba przedstawiać 🙂

Tomasz Karolak jest absolwentem krakowskiej PWST a obecnie dyrektorem artystycznym Teatru IMKA. Debiutował w teatrze w 1995 r. a następnie występował w teatrach w Krakowie, Łodzi i Warszawie. Ma za sobą kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych a wiele postaci animowanych produkcji „mówi” jego głosem. Nie każdy jednak wie, że jest także koncertującym muzykiem – jednym słowem człowiek wielu talentów 🙂

Wyniki rekrutacji

Informujemy, że wyniki rekrutacji do Uniwersytetu Dziecięcego zostaną przekazane zainteresowanym najpóźniej do 16 lutego br. drogą e-mailową. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

AKTUALIZACJA w zakładce Plan zajęć ukazały się terminy zjazdów I semestru.