Rekrutacja na I rok

Szczegóły dotyczące naboru słuchaczy na I rok UD znajdują się w zakładce rekrutacja. Wszystkich chętnych prosimy także o zapoznanie się z regulaminem Uniwersytetu.

Dzieci, które były uczestnikami Uniwersytetu w roku 2017, a które są obecnie uczniami klas IV-VI, mają możliwość kontynuacji na II roku – zainteresowanych prosimy o odpowiedź na e-maila wysłanego w tej sprawie przez koordynatora UD.

Życzymy udanego wypoczynku podczas ferii 🙂

Uniwersytet dziecięcy – wydarzenie roku 2017

W najnowszym numerze Gazety Polkowickiej (01/524) możemy przeczytać o najciekawszych polkowickich wydarzeniach roku 2017. Nie mogło nas tam zabraknąć! Marzec z pewnością należał do Uniwersytetu Dziecięcego Uczelni Jana Wyżykowskiego! Z przyjemnością po raz kolejny wspomnieliśmy naszą Inaugurację, którą ubogacił swoim wystąpieniem Szymon Hołownia. 

Nasi mali słuchacze (i nie tylko, bo rodzice także) mieli wiele radości z tego spotkania. Pytaniom nie było końca i każdemu kto tylko zechciał, udało się zdobyć autograf Szymona czy zrobić pamiątkowe zdjęcie. Relację z tego wydarzenia można przeczytać tutaj.

Przypominamy, że działanie Uniwersytetu finansowane jest z budżetu gminy Polkowice. Bez tego wsparcia nie udałoby nam się zdziałać tak wielu ciekawych rzeczy 🙂 Dziękujemy.