Inauguracja Uniwersytetu już 4 marca br.

Mamy świetną informację – pierwszy wykład na Uniwersytecie Dziecięcym zbliża się wielkimi krokami! Poznajecie Pana ze zdjęcia? Tak, tak, to Ten Człowiek z telewizji – Szymon Hołownia będzie naszym gościem podczas inauguracji. Co więcej, będzie nie tylko gościem, będzie także naszym pierwszym wykładowcą! 4 marca zagości w murach Uczelni Jana Wyżykowskiego z wykładem inauguracyjnym „Jak naprawić świat, gdy ma się 10 lat?”. My nie możemy się doczekać!

Szymon Hołownia to osoba, której na pewno nie trzeba nikomu przedstawiać. Dzieci znają go przede wszystkim z popularnego show telewizyjnego „Mam talent”, dorośli natomiast czytają jego książki i felietony w prasie. To znany dziennikarz i publicysta, który współpracuje z telewizją TVN. Czytaj dalej „Inauguracja Uniwersytetu już 4 marca br.”

Z ostatniej chwili…

Zainteresowanie naszym Uniwersytetem przeszło nasze najśmielsze oczekiwania! Mamy tak dużo zgłoszeń, że nawet lista rezerwowa (tworzona zgodnie z naszym regulaminem) pęka w szwach. Dziękujemy za taki odzew.

Na początku przyszłego tygodnia skontaktujemy się ze wszystkimi rodzicami/ opiekunami prawnymi, którzy zgłosili swoje dzieci do Uniwersytetu – otrzymacie od nas e-mail z informacją o zakwalifikowaniu lub niezakwalifikowaniu się dziecka do UDUJW oraz dalsze instrukcje. Prosimy o cierpliwość!